Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm

DGS Get - App Uygulaması

GET-APP, DGS Dış Ticaret A.Ş. tarafından geliştirilen ve ihracatçıların ürünlerinin tüm lojistik süreçlerini tek bir platformda yönetmelerini sağlayan bir mobil uygulamadır.
Uygulama sayesinde, ihracatçılar ürünlerinin sevkiyatı, gümrük işlemleri, ödeme süreçleri ve diğer tüm detayları hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirler. Ayrıca uygulama, ihracatçıların müşterilerine profesyonel bir şekilde raporlama yapmalarını sağlar.
GET-APP, ihracatçıların iş süreçlerini optimize etmelerine ve zaman tasarrufu yapmalarına yardımcı olur.

DGS Dış Ticaret A.Ş. olarak ihracatçılarımıza sunduğumuz şeffaf ve kaliteli hizmetleri, teknoloji ile birleştirerek dijital dönüşümün bir diğer önemli halkası olan GET - APP uygulaması ile entegre ediyoruz. Bu sayede ihracatçılarımız, yaptıkları ihracatı daha kolay ve etkili bir şekilde takip edebilecekler.

GET - APP uygulaması, ihracatçılarımızın iş süreçlerini optimize etmelerine ve zaman tasarrufu yapmalarına yardımcı olacak bir araçtır. Uygulama sayesinde, ihracatçılarımız ürünlerinin tüm lojistik süreçlerini tek bir platformda yönetebilecekler. Bu sayede, ürünlerinin sevkiyatı, gümrük işlemleri, ödeme süreçleri ve diğer tüm detayları daha hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilecekler.

GET - APP uygulaması, tüm ihracatçılarımızın kullanımına hazır hale getirilmiştir. Dijital dönüşüm çalışmalarımız ise tüm hızıyla devam etmektedir. DGS Dış Ticaret A.Ş. olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için teknolojiyi sürekli olarak takip ediyor ve yenilikleri iş süreçlerimize entegre ediyoruz.

Şirketimiz ; sağlamış olduğu kaliteli hizmeti 21. Yüzyıla uygun bir şekilde teknoloji ile birleştirerek dijital dönüşümün en büyük halkası olan müşteri web portalını tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

DGS online portalı ile ihracatçılarımız aşağıdaki
işlemleri kendi bilgisayarlarından rahatlıkla yapabilecekler.
1. ihracatla ilgili tüm Muhasebesel işlemleri portal üzerinden yapılabilecek.
2. İhracatlarla ilgili tüm ihracat işlemleri portal üzerinden yapılabilecek.
3. KDV iadeleri ;
a) Kapanan GÇB’ lere ait KDV hakedişlerinin takibi.
b) İntaçları sarkan KDV iadeleri’ nin takibi.
c ) KDV iadelerinin özet tablosu
d ) KDV iadelerinin detay tablosu
4. Kapanan GÇB’ lere ait yurt Mal bedellerinin takibi.
5. Yurt dışı mal bedellerine ait 180 gün getirme zorunluluğunun takibi.
6. DGS ye kesilen imalatçı faturaların özet veya detaylı tablo halinde takibi.
7. yapılan İhracatlar raporlanıp müşteri veya ülke bazında analizi rahatlıkla yapılabilecek.
8. bir sonraki en büyük adım ise iOS veya Android sürümleri ile şirket yöneticilerine telefonlardan sunulması olacaktır.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için buradan bizlere yazabilirsiniz.