Koşullarımız

Koşullar

DGS Dış Ticaret A.Ş. aracılığı ile ihracat gerçekleştirmek isteyen firmalar, kendileri ile ilgili bilgileri içeren formu doldurarak şirketimize göndermelerini müteakip tarafımızca ziyaret edilecektir.

Şirketimiz, bize güvenerek sözleşme imzalamış olan firmalarımızı koruma amacıyla, ihracatına aracılık yapacağı firma seçiminde çok titiz davranmaktadır. Kendileri ile sözleşme imzalanmadan önce firma yapısı incelenmekte ve sahip olunması gereken kriterler göz önüne alınmaktadır.

Bu doğrultuda firmalardan başlangıç olarak, gerekli belgeler talep edilmektedir. Koşullarda karşılıklı mutabık kalınması durumunda ihracatlarda aracılık yapılmasına dair sözleşme imzalanır.

Uygun kriterleri taşıyan imalatçı ve imalatçı/tedarikçi firmaların ihracatlarına aracılık yapılmaya başlanmasından sonra, belirli dönemlerde firma nezdinde, şirketimiz yetkilisi tarafından KDV iade işlemleri açısından denetim yapılmaktadır.

İhracat işlemlerimizi gerçekleştirirken sistemin sağlıklı yürümesi, takibi ve kontrolü için işlem akışına karşılıklı anlayış içinde özen gösterilmektedir.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için buradan bizlere yazabilirsiniz.